- Jak segregować
- Odbiór odpadów
- Informacje ogólne
- Informacja o osiągniętych wymaganych poziomach recyklingu
- Miejsce zagospodarowania odpadów przez podmioty odbierające odpady komunalne od właścicieli nieruchom. z terenu Gminy Miasta Ełk
- Wykaz podmiotów odbierających odpady komunalne od właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Miasta Ełk
- Wykaz podmiotów wpisanych do Rejestru Działalności Regulowanej
- Analiza stanu gospodarki odpadami
- PRZEPISY PRAWNE
- Kontakt
- DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Wywozy planowane na dzień 19.04.2024
Wywozy planowane na dzień 19.04.2024
Zabudowa jednorodzinna
Papier, Szkło
Baranki
(KOMA)
Baranki
(KOMA)
Handlowa
(KOMA)
Handlowa
(KOMA)
Jagodowa
(KOMA)
Jagodowa
(KOMA)
Jakubczaka
(KOMA)
Jakubczaka
(KOMA)
Jana Pawła II
(KOMA)
Jana Pawła II
(KOMA)
Jesienna
(KOMA)
Jesienna
(KOMA)
Jeziorna
(KOMA)
Jeziorna
(KOMA)
Kilińskiego
(KOMA)
Kilińskiego
(KOMA)
Kolbe
(KOMA)
Kolbe
(KOMA)
Konwaliowa
(KOMA)
Konwaliowa
(KOMA)
Koszykowa
(KOMA)
Koszykowa
(KOMA)
Lekarska
(KOMA)
Lekarska
(KOMA)
Letnia
(KOMA)
Letnia
(KOMA)
Malinowa
(KOMA)
Malinowa
(KOMA)
Maternika
(KOMA)
Maternika
(KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty
(KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty
(KOMA)
Piękna
(KOMA)
Piękna
(KOMA)
Popiełuszki
(KOMA)
Popiełuszki
(KOMA)
Poziomkowa
(KOMA)
Poziomkowa
(KOMA)
Robotnicza
(KOMA)
Robotnicza
(KOMA)
Rumiankowa
(KOMA)
Rumiankowa
(KOMA)
Sasankowa
(KOMA)
Sasankowa
(KOMA)
Spacerowa
(KOMA)
Spacerowa
(KOMA)
Szpitalna
(KOMA)
Szpitalna
(KOMA)
Św. Dominika Savio
(KOMA)
Św. Dominika Savio
(KOMA)
Św. Franciszka
(KOMA)
Św. Franciszka
(KOMA)
Św. Wojciecha
(KOMA)
Św. Wojciecha
(KOMA)
Wiosenna
(KOMA)
Wiosenna
(KOMA)
Wrzosowa
(KOMA)
Wrzosowa
(KOMA)
Wyszyńskiego
(KOMA)
Wyszyńskiego
(KOMA)
Metale i tworzywa sztuczne, Papier, Szkło
Baranki
(KOMA)
Baranki
(KOMA)
Baranki
(KOMA)
Handlowa
(KOMA)
Handlowa
(KOMA)
Handlowa
(KOMA)
Jagodowa
(KOMA)
Jagodowa
(KOMA)
Jagodowa
(KOMA)
Jakubczaka
(KOMA)
Jakubczaka
(KOMA)
Jakubczaka
(KOMA)
Jana Pawła II
(KOMA)
Jana Pawła II
(KOMA)
Jana Pawła II
(KOMA)
Jesienna
(KOMA)
Jesienna
(KOMA)
Jesienna
(KOMA)
Jeziorna
(KOMA)
Jeziorna
(KOMA)
Jeziorna
(KOMA)
Kilińskiego
(KOMA)
Kilińskiego
(KOMA)
Kilińskiego
(KOMA)
Kolbe
(KOMA)
Kolbe
(KOMA)
Kolbe
(KOMA)
Konwaliowa
(KOMA)
Konwaliowa
(KOMA)
Konwaliowa
(KOMA)
Koszykowa
(KOMA)
Koszykowa
(KOMA)
Koszykowa
(KOMA)
Lekarska
(KOMA)
Lekarska
(KOMA)
Lekarska
(KOMA)
Letnia
(KOMA)
Letnia
(KOMA)
Letnia
(KOMA)
Malinowa
(KOMA)
Malinowa
(KOMA)
Malinowa
(KOMA)
Maternika
(KOMA)
Maternika
(KOMA)
Maternika
(KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty
(KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty
(KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty
(KOMA)
Piękna
(KOMA)
Piękna
(KOMA)
Piękna
(KOMA)
Popiełuszki
(KOMA)
Popiełuszki
(KOMA)
Popiełuszki
(KOMA)
Poziomkowa
(KOMA)
Poziomkowa
(KOMA)
Poziomkowa
(KOMA)
Robotnicza
(KOMA)
Robotnicza
(KOMA)
Robotnicza
(KOMA)
Rumiankowa
(KOMA)
Rumiankowa
(KOMA)
Rumiankowa
(KOMA)
Sasankowa
(KOMA)
Sasankowa
(KOMA)
Sasankowa
(KOMA)
Spacerowa
(KOMA)
Spacerowa
(KOMA)
Spacerowa
(KOMA)
Szpitalna
(KOMA)
Szpitalna
(KOMA)
Szpitalna
(KOMA)
Św. Dominika Savio
(KOMA)
Św. Dominika Savio
(KOMA)
Św. Dominika Savio
(KOMA)
Św. Franciszka
(KOMA)
Św. Franciszka
(KOMA)
Św. Franciszka
(KOMA)
Św. Wojciecha
(KOMA)
Św. Wojciecha
(KOMA)
Św. Wojciecha
(KOMA)
Wiosenna
(KOMA)
Wiosenna
(KOMA)
Wiosenna
(KOMA)
Wrzosowa
(KOMA)
Wrzosowa
(KOMA)
Wrzosowa
(KOMA)
Wyszyńskiego
(KOMA)
Wyszyńskiego
(KOMA)
Wyszyńskiego
(KOMA)
Zabudowa niezamieszkała
Metale i tworzywa sztuczne, Papier
11 Listopada 24 (Zespół Szkół nr 1)
(PUK)
11 Listopada 24 (Zespół Szkół nr 1)
(PUK)
Armii Krajowej 1 (Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych)
(PUK)
Armii Krajowej 1 (Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych)
(PUK)
Armii Krajowej 17B (Miejska Biblioteka Publiczna)
(PUK)
Armii Krajowej 17B (Miejska Biblioteka Publiczna)
(PUK)
Armii Krajowej 21 (ECK Szkoła Artystyczna / ZPSM)
(PUK)
Armii Krajowej 21 (ECK Szkoła Artystyczna / ZPSM)
(PUK)
Armii Krajowej 43 (Zakład Doskonalenia Zawodowego)
(PUK)
Armii Krajowej 43 (Zakład Doskonalenia Zawodowego)
(PUK)
Grunwaldzka 1 (Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania)
(PUK)
Grunwaldzka 1 (Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania)
(PUK)
Grunwaldzka 10 (Międzyszkolny Ośrodek Sportowy)
(PUK)
Grunwaldzka 10 (Międzyszkolny Ośrodek Sportowy)
(PUK)
Grunwaldzka 4 (Przedszkole Niepubliczne "Ciekawi Świata")
(PUK)
Grunwaldzka 4 (Przedszkole Niepubliczne "Ciekawi Świata")
(PUK)
Kajki 4 (Zespół Szkół nr 6)
(PUK)
Kajki 4 (Zespół Szkół nr 6)
(PUK)
Kajki 8 (Powiatowe Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej)
(PUK)
Kajki 8 (Powiatowe Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej)
(PUK)
Małeckich 1 (Miejskie Przedszkole "Perełka")
(PUK)
Małeckich 1 (Miejskie Przedszkole "Perełka")
(PUK)
Małeckich 1 (Szkoła Podstawowa nr 2)
(PUK)
Małeckich 1 (Szkoła Podstawowa nr 2)
(PUK)
Piłsudskiego 27 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji)
(PUK)
Piłsudskiego 27 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji)
(PUK)
Piłsudskiego 29 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji)
(PUK)
Piłsudskiego 29 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji)
(PUK)
Piłsudskiego 3 (I Liceum Ogólnokształcące)
(PUK)
Piłsudskiego 3 (I Liceum Ogólnokształcące)
(PUK)
Piłsudskiego 4 (Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe)
(PUK)
Piłsudskiego 4 (Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe)
(PUK)
Piłsudskiego 5 (Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie)
(PUK)
Piłsudskiego 5 (Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie)
(PUK)
Suwalska 15 (Zespół Szkół Sportowych)
(PUK)
Suwalska 15 (Zespół Szkół Sportowych)
(PUK)
Szafera (Szkoła Podstawowa nr 4)
(PUK)
Szafera (Szkoła Podstawowa nr 4)
(PUK)
Toruńska 8A (Miejskie Przedszkole "Światełko")
(PUK)
Toruńska 8A (Miejskie Przedszkole "Światełko")
(PUK)
Warszawska 4 (SP Wydział Komunikacji)
(PUK)
Warszawska 4 (SP Wydział Komunikacji)
(PUK)
Zabudowa wielorodzinna
Resztkowe
11 listopada
(KOMA)
Armii Krajowej (parzyste)
(KOMA)
Asnyka
(KOMA)
Baczyńskiego
(KOMA)
Bahrkego
(KOMA)
Bora Komorowskiego
(KOMA)
Brzechwy
(KOMA)
Chopina
(KOMA)
Dąbrowskiego 10
(KOMA)
Dobrzańskiego
(KOMA)
Fieldorfa Nila
(KOMA)
Gdańska 25-39 (nieparzyste)
(KOMA)
Grodzieńska
(AR-TEC)
Grota Roweckiego
(KOMA)
Jana Pawła II
(KOMA)
Kajki 1,1A,30,32
(KOMA)
Kajki 6A,10A,12,12A
(AR-TEC)
Kilińskiego
(KOMA)
Kochanowskiego
(KOMA)
Kolbe
(KOMA)
Koszykowa
(KOMA)
Kościuszki
(KOMA)
Mariampolska
(KOMA)
Matejki
(KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty
(KOMA)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste)
(AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste)
(AR-TEC)
Miłosza
(KOMA)
Moniuszki 1,3
(KOMA)
Nadjeziorna
(KOMA)
Okulickiego
(KOMA)
Orzeszkowej 21-38
(KOMA)
Piękna
(KOMA)
Pileckiego
(KOMA)
Piłsudskiego (parzyste)
(AR-TEC)
Piłsudskiego 9,11,11A
(KOMA)
Piwnika Ponurego
(KOMA)
Popiełuszki
(KOMA)
Pułaskiego
(AR-TEC)
Roosevelta
(AR-TEC)
Samsela
(KOMA)
Sikorskiego 1,2,3,3A,4,4A,9,10A,12A
(AR-TEC)
Sikorskiego 8,10,12,14
(KOMA)
Słowackiego 16-30B (parzyste)
(KOMA)
Słowackiego 17-25 (nieparzyste)
(KOMA)
Słowackiego 2-14 (parzyste)
(AR-TEC)
Stary Rynek
(KOMA)
Szkolna
(KOMA)
Św. Jana Bosko
(KOMA)
Targowa
(KOMA)
Toruńska 8-16
(KOMA)
Towarowa
(KOMA)
Tuwima
(KOMA)
Warszawska
(AR-TEC)
Wielkanocna
(KOMA)
Wileńska 1,3,7,9
(AR-TEC)
Wileńska 25-29B
(KOMA)
Witosa
(KOMA)
Wojska Polskiego 1-43A (nieparzyste)
(KOMA)
Wojska Polskiego 36-76 (parzyste)
(AR-TEC)
Wojska Polskiego 4-34 (parzyste)
(KOMA)
Wojska Polskiego 51-71A (nieparzyste)
(AR-TEC)
Wyszyńskiego
(KOMA)
Żeromskiego
(KOMA)
Szkło
11 listopada
(KOMA)
Armii Krajowej (parzyste)
(KOMA)
Asnyka
(KOMA)
Baczyńskiego
(KOMA)
Brzechwy
(KOMA)
Chopina
(KOMA)
Dąbrowskiego 10
(KOMA)
Fieldorfa Nila
(KOMA)
Gdańska 25-39 (nieparzyste)
(KOMA)
Kajki 1,1A,30,32
(KOMA)
Kościuszki
(KOMA)
Miłosza
(KOMA)
Moniuszki 1,3
(KOMA)
Nadjeziorna
(KOMA)
Orzeszkowej 21-38
(KOMA)
Piłsudskiego 9,11,11A
(KOMA)
Sikorskiego 8,10,12,14
(KOMA)
Słowackiego 16-30B (parzyste)
(KOMA)
Słowackiego 17-25 (nieparzyste)
(KOMA)
Stary Rynek
(KOMA)
Szkolna
(KOMA)
Toruńska 8-16
(KOMA)
Tuwima
(KOMA)
Wileńska 25-29B
(KOMA)
Wojska Polskiego 1-43A (nieparzyste)
(KOMA)
Wojska Polskiego 4-34 (parzyste)
(KOMA)
Żeromskiego
(KOMA)
Metale i tworzywa sztuczne, Papier, Resztkowe
3 Maja
(PUK)
3 Maja
(PUK)
3 Maja
(PUK)
Armii Krajowej (nieparzyste)
(PUK)
Armii Krajowej (nieparzyste)
(PUK)
Armii Krajowej (nieparzyste)
(PUK)
Dąbrowskiego 16A,16B,19,19A,21
(PUK)
Dąbrowskiego 16A,16B,19,19A,21
(PUK)
Dąbrowskiego 16A,16B,19,19A,21
(PUK)
Gdańska (parzyste)
(PUK)
Gdańska (parzyste)
(PUK)
Gdańska (parzyste)
(PUK)
Gdańska 1-15A (nieparzyste)
(PUK)
Gdańska 1-15A (nieparzyste)
(PUK)
Gdańska 1-15A (nieparzyste)
(PUK)
Gizewiusza
(PUK)
Gizewiusza
(PUK)
Gizewiusza
(PUK)
Kolejowa
(PUK)
Kolejowa
(PUK)
Kolejowa
(PUK)
Magazynowa
(PUK)
Magazynowa
(PUK)
Magazynowa
(PUK)
Małeckich
(PUK)
Małeckich
(PUK)
Małeckich
(PUK)
Mickiewicza 10-38 (parzyste)
(PUK)
Mickiewicza 10-38 (parzyste)
(PUK)
Mickiewicza 10-38 (parzyste)
(PUK)
Mickiewicza 15-47 (nieparzyste)
(PUK)
Mickiewicza 15-47 (nieparzyste)
(PUK)
Mickiewicza 15-47 (nieparzyste)
(PUK)
Moniuszki 4-19
(PUK)
Moniuszki 4-19
(PUK)
Moniuszki 4-19
(PUK)
Orzeszkowej 1-20
(PUK)
Orzeszkowej 1-20
(PUK)
Orzeszkowej 1-20
(PUK)
Piłsudskiego 13
(PUK)
Piłsudskiego 13
(PUK)
Piłsudskiego 13
(PUK)
Sikorskiego 27-38B
(PUK)
Sikorskiego 27-38B
(PUK)
Sikorskiego 27-38B
(PUK)
Słowackiego 1,3,9,11
(PUK)
Słowackiego 1,3,9,11
(PUK)
Słowackiego 1,3,9,11
(PUK)
Szyszkowa
(PUK)
Szyszkowa
(PUK)
Szyszkowa
(PUK)
Świackiego Sępa
(PUK)
Świackiego Sępa
(PUK)
Świackiego Sępa
(PUK)
Toruńska 6
(PUK)
Toruńska 6
(PUK)
Toruńska 6
(PUK)
Wawelska
(PUK)
Wawelska
(PUK)
Wawelska
(PUK)
Wileńska 5
(PUK)
Wileńska 5
(PUK)
Wileńska 5
(PUK)
Papier
Grodzieńska
(AR-TEC)
Kajki 6A,10A,12,12A
(AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste)
(AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste)
(AR-TEC)
Piłsudskiego (parzyste)
(AR-TEC)
Pułaskiego
(AR-TEC)
Roosevelta
(AR-TEC)
Sikorskiego 1,2,3,3A,4,4A,9,10A,12A
(AR-TEC)
Słowackiego 2-14 (parzyste)
(AR-TEC)
Warszawska
(AR-TEC)
Wileńska 1,3,7,9
(AR-TEC)
Wojska Polskiego 36-76 (parzyste)
(AR-TEC)
Wojska Polskiego 51-71A (nieparzyste)
(AR-TEC)