- Jak segregować
- Odbiór odpadów
- Informacje ogólne
- Informacja o osiągniętych wymaganych poziomach recyklingu
- Miejsce zagospodarowania odpadów przez podmioty odbierające odpady komunalne od właścicieli nieruchom. z terenu Gminy Miasta Ełk
- Wykaz podmiotów odbierających odpady komunalne od właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Miasta Ełk
- Wykaz podmiotów wpisanych do Rejestru Działalności Regulowanej
- Analiza stanu gospodarki odpadami
- PRZEPISY PRAWNE
- Kontakt
- DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Wywozy planowane na dzień 12.01.2023
Wywozy planowane na dzień 12.01.2023
Zabudowa jednorodzinna
Szkło
3 Maja 8
(PUK)
Augustowska
(PUK)
Bema
(PUK)
Broniewskiego
(PUK)
Brzozowa
(PUK)
Bursztynowa
(PUK)
Danusi
(PUK)
Dąbrowskiego 22
(PUK)
Dębowa
(PUK)
Długosza
(PUK)
Gdańska 9A,46,48
(PUK)
Gizewiusza 12A,18
(PUK)
Grajewska
(PUK)
Grunwaldzka
(PUK)
Jaćwingów
(PUK)
Jagiełły
(PUK)
Jagienki
(PUK)
Jasna
(PUK)
Juranda
(PUK)
Kolejowa
(PUK)
Konopnickiej 3,5,5A,6A,7
(PUK)
Korczaka
(PUK)
Krakowska
(PUK)
Kraszewskiego
(PUK)
Królowej Jadwigi
(PUK)
Krótka
(PUK)
Książąt Mazowieckich
(PUK)
Księcia Witolda
(PUK)
Księżnej Anny
(PUK)
Lazurowa
(PUK)
Leśna
(PUK)
Letniskowa
(PUK)
Lipowa
(PUK)
Lwowska
(PUK)
Łąkowa
(PUK)
Łukasiewicza
(PUK)
Maćka z Bogdańca
(PUK)
Magazynowa 6
(PUK)
Malmeda
(PUK)
Mazurska
(PUK)
Mickiewicza 44, 46
(PUK)
Miodowa
(PUK)
Moniuszki 2,7,9,9A,10,12,16
(PUK)
Nadrzeczna
(PUK)
Nektarowa
(PUK)
Ogrodowa
(PUK)
Orzeszkowej 8B
(PUK)
Owocowa
(PUK)
Piłsudskiego nr 7,15,17,19,21,23,25-25D
(PUK)
Pogodna
(PUK)
Poprzeczna
(PUK)
Powstańców Śląskich
(PUK)
Przemysłowa
(PUK)
Rzemieślnicza
(PUK)
Sadowa
(PUK)
Sezamkowa
(PUK)
Sielska
(PUK)
Sienkiewicza
(PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40
(PUK)
Skłodowskiej
(PUK)
Słoneczna
(PUK)
Słowackiego 5,7,13
(PUK)
Sosnowa
(PUK)
Sportowa
(PUK)
Staszica
(PUK)
Sucharskiego
(PUK)
Suwalska nieparzyste
(PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda
(PUK)
Śląska
(PUK)
Świackiego Sępa 3,5
(PUK)
Świerkowa
(PUK)
Tęczowa
(PUK)
Toruńska 1,2,4
(PUK)
Traugutta
(PUK)
Warmińska
(PUK)
Wczasowa
(PUK)
Willowa
(PUK)
Zamkowa
(PUK)
Zawiszy
(PUK)
Zbyszka z Bogdańca
(PUK)
Zielona
(PUK)
Zabudowa wielorodzinna
Metale i tworzywa sztuczne
11 listopada
(KOMA)
Armii Krajowej (parzyste)
(KOMA)
Asnyka
(KOMA)
Baczyńskiego
(KOMA)
Brzechwy
(KOMA)
Chopina
(KOMA)
Dąbrowskiego 10
(KOMA)
Gdańska 25-39 (nieparzyste)
(KOMA)
Kajki 1,1A
(KOMA)
Kościuszki
(KOMA)
Miłosza
(KOMA)
Moniuszki 1,3
(KOMA)
Nadjeziorna
(KOMA)
Orzeszkowej 21-38
(KOMA)
Piłsudskiego 9,11,11A
(KOMA)
Sikorskiego 8,10,12,14
(KOMA)
Słowackiego 16-30B (parzyste)
(KOMA)
Słowackiego 17-25 (nieparzyste)
(KOMA)
Stary Rynek
(KOMA)
Szkolna
(KOMA)
Toruńska 8-16
(KOMA)
Tuwima
(KOMA)
Wileńska 25-29B
(KOMA)
Wojska Polskiego 1-43A (nieparzyste)
(KOMA)
Wojska Polskiego 4-34 (parzyste)
(KOMA)
Żeromskiego
(KOMA)
Metale i tworzywa sztuczne, Bio
Grodzieńska
(AR-TEC)
Grodzieńska
(AR-TEC)
Kajki 6A,10A,12,12A,30,32
(AR-TEC)
Kajki 6A,10A,12,12A,30,32
(AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste)
(AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste)
(AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste)
(AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste)
(AR-TEC)
Piłsudskiego (parzyste)
(AR-TEC)
Piłsudskiego (parzyste)
(AR-TEC)
Pułaskiego
(AR-TEC)
Pułaskiego
(AR-TEC)
Roosevelta
(AR-TEC)
Roosevelta
(AR-TEC)
Sikorskiego 1,2,3,3A,4,4A,9,10A,12A
(AR-TEC)
Sikorskiego 1,2,3,3A,4,4A,9,10A,12A
(AR-TEC)
Słowackiego 2-14 (parzyste)
(AR-TEC)
Słowackiego 2-14 (parzyste)
(AR-TEC)
Warszawska
(AR-TEC)
Warszawska
(AR-TEC)
Wileńska 1,3,7,9,25-29B
(AR-TEC)
Wileńska 1,3,7,9,25-29B
(AR-TEC)
Wojska Polskiego 36-76 (parzyste)
(AR-TEC)
Wojska Polskiego 36-76 (parzyste)
(AR-TEC)
Wojska Polskiego 51-71A (nieparzyste)
(AR-TEC)
Wojska Polskiego 51-71A (nieparzyste)
(AR-TEC)